Навчання та
розвиток
співробітників –
наш пріоритет!


Прозора система оцінки та розвитку дозволяє кожному співробітникові пройти обов'язкове навчання для своєї позиції, розкрити свій потенціал і продовжив свій розвиток у компанії на управлінських позиціях.

Лінійні
позиції


Кар'єрні сходи в adidas надають можливість співробітнику спланувати свій розвиток у компанії. Кар'єрні сходи поділяються на два блоки: експертні та управлінські.

Експертні кар'єрні сходи описують розвиток співробітника на лінійних позиціях у компанії, управлінські кар'єрні сходи описують розвиток співробітника на управлінських позиціях

Кар'єрна драбина

Горизонтальне зростання

Горизонтальне зростання - передбачає підвищення на більш високий щабель у структурі магазину / компанії, розширення обов'язків і зміну посади . Наприклад, переміщення з посади продавця - консультанта на посаду старшого спеціаліста з продажів .

Вертикальне зростання

Вертикальне зростання – може мати дві форми:
1)перехід до іншої функціональної області (зміна посади всередині експертного блоку кар’єрних сходів для експерта, або всередині управлінського блоку для керівника)
2) розширення чи ускладнення завдань на поточному щаблі в рамках однієї посади (підвищення категорії). Зміна категорії дозволяє розвиватися на поточній посаді і підвищувати свій рівень кваліфікації і, відповідно, заробітної плати.

Адаптація співробітника триває 2 тижні і проводиться безпосереднім керівником


У процесі адаптації (Fast Track) співробітник за підтримки наставника розуміє свою роль у магазині, детально знайомиться з умовами роботи, основними обов'язками, проходить обов'язкові курси на порталі навчання. По завершенню двотижневої адаптації проводиться підсумкова зустріч з керівником, де обговорюються успіхи співробітника в період адаптації та складні моменти.

Навчання на щотижневій основі дозволяє постійно удосконалювати професійні навички на поточній посаді. Навчання передбачає обговорення ключових моментів, на які необхідно сфокусуватись кожному співробітникові під час роботи (цілі продажів, активності магазину, новини, KPI), а також блок навчання за темою, що є пріоритетною на цьому тижні у компанії (стандарти сервісу, продукти і т .д.). Навчання проходить в індивідуальному і груповому форматах.

Управлінські
позиції


1 рівень

Навчання - «базовий-рівень».

Призначеного для того, щоб посилити знання, вміння та навички співробітника, необхідні для успішного виконання поточних обов'язків на позиції. Різні форми навчання (e-learning, вебінари, очні тренінги, робота з наставником та інше) спрямовані на розвиток особистісних компетенцій і професійних знань співробітника.

2 рівень

Навчання - «просунутий-рівень».

П призначено для розвитку особистісних компетенцій і професійних знань, які необхідні співробітникам для проходження Центру Оцінки на наступну позицію. Заходи другого рівня з розвитку особистісних компетенцій доступні усім співробітникам, що успішно завершили навчання на першому рівні. Період навчання та перелік заходів щодо розвитку на кожному рівні залежить від рівня позиції співробітника.