Після Першої світової війни Адольф з допомогою батька, який працював на взуттєвій фабриці, почав виробляти спортивне взуття.


1 ЛИПНЯ 1924 РУДОЛЬФ І АДОЛЬФ ОФІЦІЙНО ВІДКРИЛИ взуттєву ФІРМУ gebrüder dassler

Адольф винайшов і пошив перші в світі футбольні бутси з шипами.


1925

1927


Дасслери орендували для своєї фабрики цілу будівлю, збільшили штат до 25 осіб, а виробництво - до 100 пар взуття на день. Пізніше Дасслери викупили цю фабрику.

Шиповки братів, розроблені
разом з Джозефом Вайтцером,
отримують патент німецького бюро.
Літні Олімпійські ігри 1928
в Амстердамі - перша поява
взуття братів на таких великих
змаганнях.


1928

1938


Відкривається друга фабрика Дасслерів в Херцогенаурахе. Всього їх підприємство виробляє щодня 1000 пар взуття.

1949


Адольф взяв дві смуги з емблеми Dassler, домалював до них третю і запатентував отримане як символ «adidas». Це сталося 18 серпня 1949 року.

Навесні, незабаром після смерті батька, шляхи братів розходяться внаслідок сварки. Рудольф забрав собі одну фабрику, а Адольф - іншу. Вони домовились не використовувати назву і символіку сімейного підприємства. Аді назвав свою фірму addas, а Руді свою - Ruda. Але уже за кілька місяців addas перетворюється в adidas (абревіатура від Аді Дасслер), а Ruda - в Puma.


1948

1956


Компанія adidas підписує угоду з МОК про рекламу «adidas» на Олімпійських іграх 1956. adidas підписує першу ліцензійну угоду з норвезькою фабрикою в Гьорвіке, незабаром adidas починають виробляти і у Франції.

М'яч Adidas Telstar стає офіційним м'ячем чемпіонату світу з футболу, що проводиться в Мексиці. До теперішнього часу adidas Telstar залишається архетипом усіх футбольних м'ячів.


1970

1972


adidas стає титульним спонсором Олімпійських ігор у Мюнхені. Поява знаменитого «трилисника» компанії. Кожен із трьох листків символізує присутність компанії на трьох континентах світу.

Поява логотипу performance.
У компанію в якості консультантів
з розвитку приходять топ-менеджери
Роб Страссер і Пітер Мур, саме за їхньою
ідеєю було розроблено спеціалізований
напрямок Performance під
девізом «Назад до витоків».


1989

2006


Купівля Reebok – нова глава в історії adidas. Завдяки поєднанню двох найбільш шанованих і відомих брендів у світовій індустрії спортивних товарів, оновлена adidas посилює свої позиції на світовому ринку.